تبلیغات
هواپیما - هواپیمایی ارم

هواپیمایی ارم

هواپیمایی ارم
Eramair.jpg
تأسیس: ۱۳۸۴ هجری شمسی
کد یاتا: '
کد ایکائو: IYR
دفتر اصلی: تبریز - ایران
ناوگان: ۳
وب‌گاه: http://www.eramair.com

هواپیمایی ارم در آبان ۸۴ ماه توسط تعدادی از بازنشستگان صنعت هوانوردی کشور برای ایجاد امکان رفاهی بیشتر برای مردم آذربایجان به مرکزیت تبریز تاسیس شد ولی اکنون مرکزیت این شرکت فرودگاه مهرآباد تهران می‌باشد.

که ابتدا کار خود رو با ۱ فروند توپولف ۱۵۴ آغاز کرد و از آنجایی که شرکتهای با کمتر از ۳ فروند حق برقراری پروازهای برنامه‌ای ندارند این شرکت متعهد به وارد کردن هواپیماهای بیشتری شد .

بدین ترتیب دومین توپولف هم وارد ناوگان شرکت شد . که به گفته مدیران شرکت این تعداد به زودی به ۳ فروند افزایش خواهد یافت . گفتنی است قرارداد هواپیماها بصورت اجاره به شرط تملیک است . در سال ۱۳۸۷ دو فروند توپولف این شرکت که مدت قراردادشان تمام شده بود به روسیه بازگشتند و سه فروند توپولف ایران ایرتور به این شرکت تحویل شدند و در بهمن ماه ۱۳۸۷ نیز دو فروند بوئینگ ۷۵۷ از یک شرکت روسی مسئولان ارم ایر اجاره کردند.


ناوگان

مقاصد

ارم ایر در حال حاضر از تهران به شهرهای مشهد - کیش - تبریز - اهواز و دمشق و از کیش به مشهد و بالعکس پرواز دارد. اکثر پروازهای کیش و مشهد با هواپیمای بوئینگ ۷۵۷ انجام می‌شود و دیگر پروازها با توپولف ۱۵۴ انجام می‌گیرد.

پروازهای تبریز

در حال حاضر ارم ایر از تبریز فقط به تهران پرواز دارد.

McDonnell Douglas MD-82 (DC-9-82) aircraft picture 
md 82 
764535توپولف 154 ارم در فرودگاه مهراباد
624917وپولف 154 ارم در مشهد
481916توپولف 154 ارم در تبریز
تصاویری دیدنی از هواپیماهای خط هوایی ارم کیش یا ارم ارم ایر ...توپولف tu 154 - بوئینگ MD و بوئینگ 757


Tupolev Tu-154M aircraft picture 

 

Tupolev Tu-154M aircraft picture 


Tupolev Tu-154M aircraft picture  McDonnell Douglas MD-82 (DC-9-82) aircraft picture    McDonnell Douglas MD-82 (DC-9-82) aircraft picture    ht. Tupolev Tu-154M aircraft picture   Tupolev Tu-154M aircraft picture   Tupolev Tu-154M aircraft picture   Tupolev Tu-154M aircraft picture  


آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

کره

کره

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);