تبلیغات
هواپیما - انتقال پرواز حجاج از مهرآباد به فرودگاه امام بی نتیجه ماند

(تیک آف - Takeoff.ir) - معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت گفت: نخستین جلسه روز گذشته با سازمان هواپیمایی درباره چگونگی انتقال پرواز حجاج از فرودگاه مهرآباد به امام خمینی (ره) بدون نتیجه پایان یافت و اتخاذ هرگونه تصمیم به نشست بعدی موکول شد.

به گزارش  ایرنا، غلامرضا رضایی افزود: قرار شد تصمیم نهایی درباره این مسئله در نشست بعدی سازمان حج با هواپیمایی کشوری گرفته شود . 
این مقام مسئول در سازمان حج و زیارت اضافه کرد: در جلسه روز گذشته نیز، نظرات کارشناسی های لازم مطرح و تلویحا اعلام شد که امکانات رفاهی مورد نیاز حجاج از نظر فنی و فیزیکی هنوز در فرودگاه امام خمینی (ره) فراهم نشده است. 
رضایی تصریح کرد: سازمان حج و زیارت به عنوان متولی امور زایران ایرانی، تا کنون هیچ گونه توافقی درباره انتقال پرواز زائران ایرانی حج 92 از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام خمینی (ره) نداشته است. 
معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت گفت: همان طور که پیش از این بارها اعلام شده، سازمان حج و زیارت با انتقال پرواز حجاج به فرودگاه امام خمینی (ره) به شرط فراهم بودن امکانات رفاهی لازم موافق است. 
بنابر اعلام سازمان حج و زیارت، در حج امسال، 63 هزار و 990 زائر ایرانی به سرزمین وحی اعزام می شوند که عملیات اعزام زائرا از 23 شهریور ماه آغاز خواهد شد.ارسال توسط محمدرضا میرشکار
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

کره

کره

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);