تبلیغات
هواپیما - چک ایرباس در کشور بیش از 15 میلیون دلار صرفه‌جویی دارد

مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان گفت: انجام عملیات چک 24 ماهه ایرباس 340 در کشور حداقل 15 میلیون دلار صرفه‌جویی ارزی به دنبال دارد.

عباس رحمتیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار راه خبرگزاری دانشجویان ایران گفت: انجام این بازرسی در ایران نسبت به انجام پروژه‌های این چنینی توسط خارجی‌ها فقط 15میلیون دلار صرفه‌جویی در هزینه سرویس به همراه دارد و بحث هزینه تعمیرات و قطعات پشتیبانی نیز به این رقم اضافه می‌شود که متغیر است.

,ی با بیان اینکه معمولا ایرلاین‌ها این کار را به کشورهای اروپایی یا ترکیه می‌سپارند، افزود: ایرباس 340 که توسط متخصصان داخلی چک شده در فرودگاه امام خمینی (ره) اولین پرواز خود را به مشهد مقدس خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت هواپیمایی آسمان درباره ورود ناوگان جدید و با بیان اینکه در مرحله اول نیاز به ورود 10 فروند هواپیما داریم، اظهار کرد: در حال اجاره دو فروند ایرباس 340 هستیم تا بتوانیم هواپیماهای جایگزین برای مسیرهای طولانی نظیر ایران - آمریکا داشته باشیم.

رحمتیان ادامه داد: مقاصد پروازی کوتاه را با فوکر 100 انجام می‌دهیم و مذاکراتی نیز برای استفاده از هواپیماهای 100 تا 150 نفره برای مسیرهای متوسط صورت گرفته است.ارسال توسط محمدرضا میرشکار
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

کره

کره

// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);